A Kingston Universityvállalatnál szenvedélyesen törekszünk arra, hogy javítsuk diákjaink életesélyeit azáltal, hogy segítjük őket tanulási lehetőségeik maximális kihasználásában, és felvértezzük őket a jövőbeli készségekkel és ismeretekkel, amelyekre a 21. század igényes munkahelyén szükség van.
Kingston University Idővonal
Történelmünk legfontosabb tereptárgyai a következők:
1899 – Megnyílik a Kingston Műszaki Intézet, amely tanfolyamokat kínál a kémiától, elektromos vezetékezéstől és épületépítéstől az ápolásig, ruhakészítésig és agyagmodellezésig
1917 – Megnyílik a Gipsy Hill College tanárképző intézménye
1926 – Az Oktatási Tanács hivatalosan műszaki főiskolaként ismeri el az intézetet
1930 – A Kingston School of Art elválik a Műszaki Főiskolától (1939-ben a Knights Parkba költözik, 1945-ben pedig College of Art lesz)
1946 – A Gipsy Hill College Kingston Hillbe költözik
1951 – Megnyílnak az első Penryhn Road egyetemi épületek (1963-ra 955 nappali tagozatos diáknak adnak otthont; 2259 részmunkaidős és 2629 esti hallgatónak)
1953 - A Műszaki Főiskola megnyitja első könyvtárát (1954-től induló kölcsönzési szolgáltatásokkal)
1957 – Az Oktatási Minisztérium elismeri Kingstont regionális műszaki főiskolaként
1963 – A Gipsy Hill College elnyeri a College of Education státuszát
1965 – A Műszaki Főiskola megalapítja saját zenekarát
1966 – A College of Technology megvásárolja első számítógépét, 50 000 fontba kerül
1970 – A College of Technology és a College of Art egyesül, és megalakul a Kingston Polytechnic; 34 fő kurzust kínál, ebből 17 fokozatot
1975 – A Gipsy Hill College egyesül a Kingston Polytechnic-vel
1992 – A Kingston Polytechnic lesz Kingston University
1993 – Megnyílik a Roehampton Vale campus épülete
1995 – Az egyetem megvásárolja a Dorich House-t
1999 – Az egyetem századik évfordulóját ünnepli
Egyenlőség, sokféleség és befogadás
Büszkén ünnepelhetjük és támogathatjuk élénk Kingston University közösségeinket
Üdvözöljük a Kingston egyenlőség, sokszínűség és befogadás oldalain. Fedezze fel, hogyan próbáljuk kihívni magunkat arra, hogy másképp gondolkodjunk és cselekedjünk annak érdekében, hogy egyetemünkön mindenki úgy érezze, hogy tartozik hozzá, hiteles énje lehessen, és képessé váljon a benne rejlő lehetőségek kiaknázására.
Tudjuk, hogy sokszínűségünk csak hasznot hoz diákjaink, munkatársaink és munkánk számára. Minél többféle perspektívával és tapasztalattal rendelkezünk, annál jobban tudunk innovatív tanulási és tanítási módszereket kialakítani, miközben ötleteket és megoldásokat dolgozunk ki a méltányosság és a társadalmi igazságosság megteremtésére és előmozdítására.
A Kingston régóta küzd az egyenlőtlenség minden formája ellen, és keményen dolgozik annak biztosítása érdekében, hogy teljesítse és túlteljesítse a 2010. évi egyenlőségi törvény és az állami szektor egyenlőségi kötelezettsége szerinti jogi kötelezettségeit. Büszkék vagyunk az eddigi utazásra, de elismerjük, hogy még sok a tennivaló. Tekintse meg alább, hogyan érünk el változást lépésről lépésre.
EDI célok és kötelezettségvállalások
A Kingstonnál a sokszínűséget erősségnek tekintjük, és értékesnek tartjuk a háttérrel, identitással és tapasztalatokkal kapcsolatos gazdag változatosságot, amelyet munkatársaink és hallgatóink hoznak az egyetemre.
Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy megerősítsük a minden diák és alkalmazott méltányossága körüli szellemiségünket, és vállaljuk, hogy minden tevékenységünkbe beágyazzuk az egyenlőséget, és elutasítjuk a rasszizmus minden formáját.
Aktívan hallgatjuk munkatársainkat és hallgatói közösségünket, és aktívan együttműködünk velük, és új célokat és kötelezettségeket tűzünk ki, amelyek kivétel nélkül előmozdítják az elfogadás kultúráját.
Befogadó tanterv
A Kingstonnál hiszünk abban, hogy egy globális és sokszínű világban diplomaképzéseinknek sokféle ember tapasztalatait kell tükrözniük, különböző háttérrel és nézőponttal.
Az inkluzív tanterv létrehozása része azon törekvésünknek, hogy megszüntetjük a hallgatók diplomaszerzési szakadékát azáltal, hogy kurzusainkat befogadóbbá és mindenki számára hozzáférhetőbbé tesszük, bármilyen származású is legyen.